תפירת שמלת כלה

בכדי ששמלת כלה תהפוך לפריט לבוש יוקרתי ומרשים, היא נדרשת לתפירה איכותית וקפדנית על כל פרטיה מהגדול ועד לקטן ביותר. המוטו המוביל שלנו בבליליוםמביתפירושקה הוא עיצוב שמלות כלה איכותיות במיוחד, ולכן כל שמלה היוצאת תחת ידינו מאופיינת ברמת התפירה הגבוהה ביותר שאפשר לבקש.

המרוכבות שבתפירת שמלת כלה

על מנת שתהפוך ליצירה מרהיבה שאין שנייה לה, תפירת שמלת כלה חייבת להיות מוקפדת ואיכותית ללא פשרות. מדובר בעבודה מורכבת שכוללת בין היתר חיתוך מדויק של גזרות המותאמות בדיוק לסגנון מבוקש ולגופה של הכלה. החיתוך גם משתנה בין סוגי הבדים בין אם מדובר במשי, פשתן, סטן אן כל בד אחר. בנוסף, שמלות אלו מורכבות מעבודת יד מדויקת ועדינה, שנדרשת בין היתר עבור שזירת והדבקת פנינים ואבנים אחרות, וכן לעיצוב וחיתוך תחרות. מטבע הדברים, ככל שגזרת השמלה מורכבת יותר כך עולה ההשקעה הנדרשת.

הליך אישי וייחודי

אצלנו תפירת שמלת כלה הינה הליך אישי וייחודי המבוצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר,עם צוות איכותי ומיומן שמלווה במעצבת צמודה. ההליך מתחיל בפגישה עם הכלה והבנת רצונותיה וחזונה אודות השמלה שתלבש בערב חתונתה. כלומר, חזון המורכב מסגנון השמלה והאווירה שהיא תיצור,ורצונות אחרים כמו נוחות הבגד ואזורים בגוף אותן הכלה רוצה להדגיש. כלאלו,בשילוב עם מבנה הגוף והאישיות הספציפית של כלאחת,יחברו לכדי יצירת ותפירת שמלת כלה מרהיבה על כל פרטיה.

לא מתפשרות על פחות ממושלם

בכדי שתהייה באמת מלכה ביום חתונתך, אנו נדאג ששמלת הכלה שלך תשב באופן המדויק, הנוח  והמחמיא ביותר על גופך. לכן, תפירת שמלת כלה מלווה בהליך אישי ומוקפד, אשר יגיע לסיומו לא רק לאחר שאת תהיי מרוצה מהתוצאות, אלא גם לאחר שאנו נמצה את מלוא הפוטנציאל הטמון ביצירתנו.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות

אם את חולמת על שמלת כלה שתהיה לא פחות ממושלמת, אנו מזמינות אותך להליך ייחודי במהלכו נתכן ונעצב לך את השמלה האחת והיחידה. ונקודה חשובה נוספת - השמלה לא רק תהיה מושלמת אלא גם תוענק לך במחיר שפוי ונוח לכל הדעות. למידע נוסף וקביעת פגישת היכרות את מוזמנת ליצור קשר עימנו ליליום בית אופנה לכלות,בטלפונים 052-4275145, 050-6781418.

כתבות נוספות