הפקת חתונה מיוחדת בטבע

חתונה בטבע הפכה בשנים האחרונות לטרנד לוהט הסוחף אליו זוגות רבים המעוניינים לערוך חתונה מיוחדת תחת כיפת השמיים ולספק לאורחי האירוע חוויה בלתי נשכחת. לעיתים נראה כי כל זוג מעוניין להמציא מחדש את הגלגל וכך נולד באופן טבעי האופציה לערוך אירוע תחת כיפת השמים, כאשר הטבע הוא אחד הלוקיישנים הלוהטים. בישראל יש לא מעט מקומות בהם ניתן לערוך חתונה, חלקם יערות שוממים, חורשות, נחלים, ובעיקר הרבה ירוק בעיקר באזור הדרום והצפון ואפילו על חופיה המרהיבים של מדינתנו הקטנה. אז נכון שמדובר באירוע בלתי נשכח ומהנה במיוחד, כזה שיוכל להביא לאורחים את הבריזה ישירות לצלחת, יחד עם זאת, הפקת חתונה בטבע היא משימה מאתגרת שיש להיערך אליה בצורה מקצועית כדי להפיק אירוע מרשים וכזה שלא יחסר בו דבר.

להיעזר בחברה להפקת אירועים

תכנון חתונה בטבע הוא לא עניין של מה בכך ודורש ביצוע משימות רבות עד להגעה לתוצאה המושלמת. תכנון החתונה אינו מסתפק רק בסידור המקום, אלה את כל המשימות הדרושות עבור חתונה רגילה, הכולל כמובן ריצות ממקום למקום וסגירה עם ספקים, אבל כאשר מדובר על הפקת חתונה בטבע עליכם לארגן גם את הצד הלוגיסטי של האירוע שאלו משימות שאינן מוכרות עבור מי שחוגג אירוע באולם מקורה או בגן אירועים. על מנת לצלוח את המשימות הרבות זוגות רבים נעזרים בחברות להפקת אירועים אשר מתמחות בהפקת אירועים בטבע. מכיוון שמדובר על אתגר של ממש, כדאי לבחור בחברה בעלת ניסיון רב בהפקות מסוג זה, בכדי לאפשר לכם להפיק את האירוע בצורה מקצועית.

תפקידה של חברת הפקת אירועים בטבע

מציאת לוקיישן

בתחילה על חברה ההפקה לסייע לכם למצוא לוקיישן מתאים, וכזה שניתן להפיק בו אירוע בצורה חוקית. ישנם מגוון רב של מקומות בהם ניתן לערוך אירוע, החל מאזור הדרום הצפון או במרכז הארץ במגוון רב של יערות או חורשות המיועדות לעריכת אירועים מסוג זה. כמו כן, ניתן למצוא לוקיישנים הסמוכים לחוף הים ואפילו השמועה אומרת כי רבים מפיקים אירועים גם בהרי יהודה או במצדה.

מגוון אפשרויות עיצוב

חברה להפקת אירועים תדאג לעצב את המקום על פי אופי האירוע ועל פי רצונות בני הזוג. אפשרויות העיצוב של מקומות אלה הם כה מגוונים, החל מאירוע מעוצב בסגנון כפרי, מודרני, טרופי, או לפי נושא מסוים על פי דרישות בני הזוג.

ציוד לוגיסטי

חברה להפקת אירועים עובדת בשיתוף פעולה עם חברות להשכרת ציוד לאירועים, כמו גם חברות המציעות ציוד הנחוץ לטובת הפקת האירוע כגון – מערכות ישיבה, מחצלות, דשא סינטטי, פופים, כריות, ציוד איכותי של הגברה, תאורה, הכנת השטח ועוד מיני רבים. כמו כן, דרוש ציוד לוגיסטי שיאפשר קבלת חשמל שזהו הבסיס לקיום האירוע כמו גנרטורים, שירותים כימיים, מתקני מים ועוד. 

אוכל איכותי

במהלך תכנון חתונה בטבע לא ניתן לשכוח את עניין האוכל, הלו הוא גול הכותרת באירוע. לרוב, עבור אירועים בטבע יתאים הגשת אוכל בסגנון בושה, מין דוכנים קטנים שיכולים להיות מעוצבים ומלאים במאכלים טעימים. כמו כן, אפשרות סגנון האוכל אף הוא מגוון ותוכלו לבחור סגנון בופה חלבי, בשרי, צמחוני וטבעוני. כמובן של על פי רצונכם האישי.