בחירת שמלה – השלב הבא לאחר האירוסין

לאחר הצעת הנישואין המרגשת, הדבר הבא הוא תכנון החתונה ממש לפרטי פרטים, כאשר המשימה הבולטת עבור הכלה תהיה בחירת שמלת הכלה. שמלות כלה בעידן המודרני מגיעות במגוון רב של עיצובים, כאשר לכל עיצוב יש אופי מיוחד משלו המתאים עבור אופייה המיוחד של כל כלה. בחירת השמלה ממש דומה לבחירת טבעת האירוסין, שהרי שתיהן נבחרות על פי אופייה של הכלה ועל פי סגנונה האישי, על פי הטרנדים המובילים בעולם העיצוב, על פי התקציב האישי, על פי הגוון הרצוי וכו'. המטרה בסופו של דבר לבחור שמלת כלה שתייצג בגאווה את הכלה מול 500 אורחים ואף יותר בטקס המרגש בחייה.

טבעת אירוסין

בחירת טבעת אירוסין אומנם דומה לבחירת שמלת הכלה, אך היא תעשה על ידי הגבר שחייב לקלוע לטעמה האישי של הכלה לעתיד, ולכן עליו להכיר את סוגי הטבעות הפופולריות בשוק. כחלק מהמסורת נוהגים לרכוש טבעת יהלום, כאשר כל אחד בוחר את סוג היהלום וגודלו על פי התקציב האישי שלו. ככל שהיהלום יהיה נקי יותר, ללא פגמים פנימיים וגדול יותר, כך העלות שלו תהיה גבוהה יותר. טבעות אירוסין זהב לבן הפכו להיות פופולאריות במיוחד בשנים האחרונות וכיום הן הנמכרות ביותר על פי טבעות מזהב צהוב או אדום.

על מנת ללכת על בטוח בעת בחירת טבעות אירוסין, רבים ילכו על הדגם הבטוח והפופולרי שהוא דגם סוליטר. טבעת סוליטר היא דגם קלאסי של טבעות אירוסין, היא תהיה עגולה ובמרכזה יהיה יהלום בולט. מובן שתוכלו לשבץ סביב היהלום המרכזי יהלומים נוספים או לשדרג את גדל היהלום, אבל מה שבטוח דגם זה יהיה תמיד אופנתי, כיוון שהוא חלק מהנוף בחנויות התכשיטים מזה שנים.

 איכות היהלום שבטבעת האירוסין יימדד על פי ארבעה גורמים עיקריים;  משקל הקראט של היהלום, גודל היהלום, ניקיון היהלום, חיתוך היהלום וצבעות כמו כן, תוכלו לבחור בין טבעת העשויה מזהב לבן, זהב צהוב או זהב אדום ואפילו לשלב בין כמה צבעים יחד.

בחירת שמלת הכלה

אז לאחר שהחתן המיועד בחר עבורך את הטבעת הכי מרשימה והכי מתאימה לאופייך, ייתכן והוא קיצר עבורך את הדרך לבחירת השמלה, כיוון שכך תוכלי לדעת איזה סגנון עיצוב של שמלה יתאים לטבעת. הבאנו ברשותך מספר אופציות נהדרות לבחירה.

סגנון עדין קלאסי

שמלות כלה קלאסיות הן בחירה נהדרת עבור כלות בעלות אופי שמרני מיוחד וכאלה שאוהבות לשמור על סטייל מיוחד, ולכן אם את מזדהה עם הסגנון תוכלי ללכת על שמלה ללא נפח, שמלה קצרה, שמלה בגזרת A או אפילו שמלת קלוש נופלת עם מחוך מרשים.

סגנון נוצץ וססגוני

אם את בעלת אופי קופצני, כזה שמרגישים אותו בכל מקום, תוכלי ללכת על בחירת שמלת כלה נוצצת המעוטרת באבנים גדולות ומרשימות, פנינים מיוחדים ובכלל ההפך הגמור משמלה קלאסית. כמו כן, תוכל ללכת על סגנון וינטאג', שעדין מככב בזירת אופנת שמלות הכלה וגם ללכת על מראה נועז וחושפני מעט.

סגנון אירופאי

סגנון זה יתאים עבור כלות עדינות אשר אוהבות את סגנון ההוט-קוטור במראה מינימליסטי עם אמרה מדויקת.