איפור קבוע לכלה

אחד האירועים החשובים והנחשבים בחיי כל אישה היא אירוע חתונתה. החגיגה נעשית עבורה ובן זוגה, אבל בני המשפחה משני הצדדים וכן, חברים קרובים מתרגשים אף הם לקראתה ועושים הכנות שונות. הכלה מתכוננת בקפדנות לאירוע ומבצעת שורה של טיפולי פנים, פדיקור ומניקור וטיפולים לאזורים אחרים בגוף. מטבע הדברים, הפנים הן שמושכות את מרבית תשומת הלב. משום כך, היא תבצע תסרוקת שתתאים לאירוע, וכן, שורה של טיפולי אסתטיקה וקוסמטיקה חשובים. בין היתר, היא תתאפר באזור השפתיים, סביב העיניים, ובנוסף, תבצע טיפולים אחרים לעור הפנים. ניתן לבצע איפור זמני לקראת החתונה, אבל רבות בוחרות לבצע איפור קבוע שמחזיק מעמד כשלוש שנים.

יתרונות רבים

איפור קבוע נוצר על ידי החדרת פיגמנטים לשכבת העור העליונה. הפיגמנטים נצמדים לרקמות ואינם מתפרקים, וכך, נותר האיפור לטווח ארוך. איפור קבוע נועד לכל מי שאיננה מעוניינת להתאפר מדי בוקר או מספר פעמים ביום. בנוסף להדגשת האיברים בהם הוא מתבצע הוא מסייע לטשטש פגמים קלים. הדגשת גבות שנעשית היטב, למשל, יכולה לשפר מראה של פנים עם עיניים שקועות, בנוסף, ניתן לעבות שפתיים דקות ולטשטש הבדלי סימטריה במקומות שונים בפנים. החומרים המוחדרים הינם מינרלים טבעיים ואת האיפור עושות קוסמטיקאיות שהוכשרו לכך על ידי יבואניות המכשירים המבצעים את הפרוצדורה. מדובר על מכשירים חשמליים שיש בהן מחטים עדינות המזריקות את החומר במהירות לתוך העור בצורה אחידה.  

סוגי איפור

גיבוי לגבות – הגבות משמשות כמסגרת לעיניים ומספקות, בנוסף, פרופורציה נכונה לפנים. במסגרת הטיפול משרטטים קווים באזור הגבות וההמלצה היא ללכת על קווים קלאסיים.

צביעת קו העיניים – מקובל לצבוע בין הריסים העליונים או צביעת קו דק מעל לעפעף העליון. יש שמבקשות גם צביעה מתחת לעפעף התחתון, אבל במקרה כזה האיפור ייראה בולט ולא טבעי.

איפור סביב השפה – קיימות שתי דרכים לאיפור כזה: קו תוחם סביב השפתיים להדגשת צורתן, או מילוי השפה בצבע מלא יותר.

מילוי שיער בקרקפת – צביעת הקרקפת באזורים בהם השיער דליל.

נקודות חן לפנים - יצירת נקודות חן קבועות על הפנים במקומות שנבחרו.

תהליך מקצועי

את כל סוגי האיפור מבצעים במכוני איפור מקצועיים וכל אחד מהם אורך זמן שונה. יש תהליכים שמבצעים אותם במספר פגישות כדי להגיע לגוון הרצוי והנבחר. משום כך, כל כלה שמעוניינת בכך צריכה לתזמן את הפגישות בהתאם ללוח הזמנים של החתונה. במהלך הטיפול יש תופעות לוואי שונות שנעלמות לאחר פרקי זמן מסוימים. מדובר על נפיחות, אדמומיות, קילוף קל של העור ועוד. ניתן לשנות איפור קבוע על ידי צביעה נוספת שלו או על ידי מחיקה באמצעות לייזר, אבל יש סכנה שיישארו סימנים לאחר הטיפול. מומלץ לכל כלה לבצע את האיפור אצל קוסמטיקאית בעלת ידע וניסיון ואשר משתמשת במכשירים ובצבעים איכותיים ותקניים. כך, היא תהיה זוהרת ביום חתונתה ואף תיהנה מאיפור קבוע לאורך זמן.